صفحه اصلی / استان ها / آذربایجان غربی / کشفیات مواد مخدر در هنگ مرزی ارومیه ۱۰۰ درصد افزایش یافت

کشفیات مواد مخدر در هنگ مرزی ارومیه ۱۰۰ درصد افزایش یافت

فرمانده هنگ مرزی ارومیه از افزایش ۱۰۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در مرزهای ارومیه خبر داد.

مواد مخدر

به گزارش کسب و کار نیوز، سرهنگ علی علی پور در نشست خبری با اصحاب رسانه بابیان اینکه در طول ١٠ماه گذشته با اقدامات جدی هنگ مرزی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا میزان کشفیات هنگ مرزی ارومیه افزایش یافته است افزود: ارومیه ١۶٠کیلومتر مرز مشترک با ترکیه و عراق دارد که با هوشمندی مرزبانان ارومیه در سال جاری ٢٢٧کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده که نسبت به سال گذشته ١٠٠درصد افزایش کشفیات را نشان می‌دهد.

سرهنگ علی پور بااشاره به اینکه در١٠ماه گذشته تعداد ۴١هزار و ٨٣١ ثوب البسه از مرزهای ارومیه کشف شده است تصریح کرد: کشف ۶هزار رأس احشام، ٣میلیون و١٨٩ هزار نخ سیگار، یکصد هزار و٣٠٠ بطری سموم کشاورزی، ٣هزار و۵٩١ بطری داروی دامی، ۵٧هزار و ۶٣٠ قرص داروی انسانی ازجمله کشفیات هنگ مرزی ارومیه از کشفیات هنگ مرزی ارومیه است.

وی با اشاره به اینکه مرزبانان ارومیه ٢۴ساعته با تمام تجهیزات روز دنیا مرزها را کنترل می‌کنند خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده در سال جاری ٨٩ دستگاه خودرو کشف وضبط شده که در این راستا ١۴۶ نفر نیز دستگیر و به مراجع ذیربط ارجاع داده شده اند.

فرمانده هنگ مرزی ارومیه ادامه داد: با رایزنی‌های انجام شده و بازدید نمایندگان مجلس از گمرکات، طرح‌هایی برای اشتغال زایی و انتقال سوخت توسط مرزنشینان در دستور کار قرار گرفته که در صورت تصویب مجلس عملیاتی خواهند شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

قوچ و میش ارمنی

سرشماری ۱۲۷۸ راس قوچ و میش ارمنی در پارک ملی دریاچه ارومیه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, نظری با اشاره به سرشماری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *