پنج شنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
صفحه اصلی / سرخط خبرها / بیش از ۱۰ برابر وضعیت فعلی می‌توانیم از کرمان صادرات داشته باشیم

رئیس اتاق بازرگانی کرمان:

بیش از ۱۰ برابر وضعیت فعلی می‌توانیم از کرمان صادرات داشته باشیم

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: شرایط و امکانات فراهم است و از استاندار و نمایندگان می‌خواهیم تلاش ویژه ای در سال آینده برای افزایش صادرات به کار برند و بنده ادعا می‌کنم بیش از ۱۰ برابر وضعیت فعلی می‌توانیم از استان کرمان صادرات داشته باشیم.

سیدمهدی طبیب زاده

‌به گزارش کسب و کار نیوز، “سیدمهدی طبیب زاده” امروز ۱۱ بهمن ماه در همایش بزرگداشت روز صادرات و تجلیل از صادرکنندگان برتر استان کرمان اظهار کرد: همه کسانی که در شرایط کنونی کشور کار صادرات را انجام می‌دهند، شایسته تقدیر هستند.

وی با اشاره به انتخاب صادرکنندگان نمونه استان کرمان در سال ۹۶ افزود: انتخاب این فعالان اقتصادی نشان دهنده عزم جدی استان برای حمایت از صادرات است.

طبیب زاده تصریح کرد: سرمایه گذاری خارجی و توسعه صادرات از موضوعات مورد تاکید اتاق کرمان است و تاکید داریم که ظرفیت استان کرمان در صادرات بیش از عدد کنونی است.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان بیان کرد: شرایط و امکانات فراهم است و از استاندار و نمایندگان می‌خواهیم تلاش ویژه‌ای در سال آینده برای افزایش صادرات به کار ببرند و بنده ادعا می‌کنم بیش از ۱۰ برابر وضعیت فعلی می‌توانیم از استان کرمان صادرات داشته باشیم.

وی افزود: در زمینه سرمایه گذاری خارجی اراده جدی در استان وجود و زیرساخت‌های آن فراهم شده است.

طبیب زاده در ادامه اظهار کرد: تجارت جهانی برد – برد است و باید به یکدیگر کمک کنیم مبادلات افزایش یابد و امیدواریم مبادلات تجاری با کشورهای مختلف و به ویژه کشورهایی که سفیران آنها در این جلسه حضور دارند، افزایش یابد و آمادگی برای مبادله تجاری با اروپا و صادرات و سرمایه گذاری را داریم.

به گزارش کسب و کار نیوز، در این مراسم با حضور رئیس سازمان توسعه تجارت، تعدادی از سفیران کشورهای خارجی، رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان و تعدادی از نمایندگان استان کرمان در مجلس از ۱۵ صادرکننده برتر استان کرمان در سال ۹۶ تجلیل شد.

همچنین سه شرکت به عنوان صادرکننده برگزیده ویژه و ۵ شرکت دیگر به عنوان صادرکننده شایسته تقدیر معرفی شدند.
انتهای پیام

دبیر: زهرا حبیب پور

همچنین مطالعه کنید:

شناسایی بانک‌های اطلاعاتی حفاظت‌نشده و معرفی به مراجع قضایی

به گزارشکسب و کار نیوز ، فیلترینگ تلگرام بسیاری از کاربران را به استفاده از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *