صفحه اصلی / استان ها / البرز / ۱۵ باند سرقتی که یک شبه متلاشی شد

۱۵ باند سرقتی که یک شبه متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان البرز از انهدام 15 باند سرقت در عملیات شبانه پلیس استان خبرداد و گفت: در این عملیات پنج میلیارد تومان اموال مسروقه کشف شد.

سرقت

به گزارش کسب و کار نیوز، سردار عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات طرح عملیاتی این پلیس در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس آگاهی استان با اشراف بر محل‌های سرقت و پاتوق سارقان با اجرای طرح‌های ضربتی در دو شهرستان استان البرز و شهرهای حاشیه این استان موفق شدند طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ باند سرقت شامل دو باند سرقت لوازم و قطعات داخل خودرو، سه باند کیف‌قاپ، سه باند سرقت خودرو، دو باند سرقت اماکن خصوصی و پنج باند سرقت منزل را متلاشی کنند.

وی افزود: در این عملیات از متهمان ۸۳ دستگاه ضبط و پخش باند خودرو، ۷ دستگاه ال سی دی، ۶ تخته فرش ابریشم، ۲۵دستگاه گوشی تلفن همراه، ۷۰ حلقه انگشتر طلا، انواع بدلیجات و ساعت، لوازم و قطعات خودرو و… کشف شد.

سردار محمدیان با بیان اینکه ارزش کالاهای مسروقه براساس برآورد کارشناسان ۵ میلیارد تومان اعلام شده است، گفت: در اجرای این طرح ۹ دستگاه خودروی سرقتی از متهمان کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه طرح‌های عملیاتی پلیس همچنان ادامه دارد خاطرنشان کرد: با انجام طرح‌های پاکسازی مناطق آلوده و پیگیری‌های انجام شده در حوزه جرایم به ویژه جرایم خشن و نزاع‌های دسته جمعی، شاهد کاهش این جرایم بوده ایم.

وی در ادامه از کشف ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد افیونی طی چند روز گذشته خبر داد و گفت: در این رابطه ۱۵ نفر قاچاقچی، ۶۹ نفر توزیع کننده و ۳۳۶ نفر نگهدارنده مواد مخدر دستگیر و ۱۴ دستگاه خودرو از آنها توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز در ادامه افزود: یکی از برنامه‌های مهم پلیس، پاکسازی نقاط آلوده است که در ۲ بخش برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر انجام می‌شود که به علت نبود اردوگاه ماده ۱۶ در این رابطه با مشکل مواجه هستیم اما ماموریت پلیس برای جمع‌آوری آنها به صورت روزانه ادامه دارد و دیگری طرح پاکسازی نقطه به نقطه از وجود اراذل و اوباش است که در قالب طرح‌های هفتگی در سطح استان اجرا می‌شود.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان ضمن هشدار به برهم زنندگان نظم عمومی و برخورد بدون اغماض پلیس با هنجارشکنان گفت: به مردم قول می‌دهیم که طرح‌های پاکسازی با جدیت در استان دنبال شود و جرایمی که بیشتر مردم نگران وقوع آنها هستند کنترل شده و دیگر شاهد وقوع این گونه جرایم نباشند.
انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سوخت

محققان به نانو سوخت هیبریدی در البرز دست یافتند

به گزارش کسب و کار نیوز، سید امیر حسین زمزمیان  افزود: طرح تحقیقاتی تولید نانوسوخت هیبریدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *