صفحه اصلی / اصناف و بازار / برندها / کسب و کار تازه شرکت آمازون شروع به کار می کند

در سال جدید میلادی

کسب و کار تازه شرکت آمازون شروع به کار می کند

شرکت آمازون قصد دارد در سال جدید میلادی یک فروشگاه بزرگ برای عرضه انواع مواد غذایی راه اندازی کند و علاقمندان می‌توانند اقلام سفارش داده شده را ظرف دو ساعت دریافت کنند.

 آمازون که به غول خرده فروشی جهان مشهور شده، قصد دارد عرضه و توزیع مواد غذایی را در سرتاسر آمریکا ممکن کند و احتمالاً با این کار بسیاری از بقالی‌ها و خرده فروشی‌های کوچک را ورشکست خواهد کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  فارس، سی نت اعلام کرد،آمازون برای راه اندازی برخی مراکز توزیع غذاهای خود اماکنی را در ایالت‌های آیداهو، یوتا و وایومینگ در نظر گرفته است و حدود ۴۲۰۰ متر مربع فضا را بدین منظور در نظر گرفته است.

خدمات ارسال مواد غذایی تنها به مشترکان خدمات پرایم آمازون تعلق می‌گیرد. این افراد در صورت ثبت سفارش بین ساعت ۸ صبح تا ده شب در ظرف حداکثر دو ساعت اقلام درخواستی را تحویل می‌گیرند. هزینه اشتراک این خدمات برای افراد عادی ۱۱۹ دلار و برای دانش آموزان ۵۹ دلار است.

فعلاً قرار است از طریق این خدمات جدید انواع گوشت، غذاهای دریایی، مواد غذایی خام، برخی نوشیدنی‌ها و غیره در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. خدمات مذکور در مرحله اول در ۳۸ شهر امریکا ارائه می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

تشکیل ۲۲ هزار پرونده قصور پزشکی در ۹ ماه

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، اگرچه نمی توان واژه “قصور” را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *