صفحه اصلی / استان ها / هرمزگان / مبارزه با قاچاق مطالبه رهبری است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

مبارزه با قاچاق مطالبه رهبری است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، مبارزه با قاچاق را مطالبه مقام معظم رهبری و ناجا را پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم عنوان کرد.

سرلشگر باقری

به گزارش کسب و کار نیوز، سرلشکر محمدحسین باقری در جلسه جمع‌بندی ارزیابی و نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از فرماندهی انتظامی هرمزگان، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در ۹ دی ماه با بصیرت و آگاهی به خوبی احساس کردند، نظام به حضورشان در صحنه نیاز دارد بنابراین با حضورشان آتش فتنه‌گران را خاموش کردند.

وی با بیان این که نیروی انتظامی در شرایط کنونی مسئولیت سنگینی همچون برقراری امنیت را بر عهده دارد، افزود: امنیت و آرامش جزو اولویت اول حکومت‌ها است و در نظام اسلامی که یک نظام سربلند جبهه حق علیه باطل است، تهدیدات قابل قیاس با بقیه نیست و این امر اهمیت کار ناجا را دوچندان می کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به این که وظیفه ما جهاد و تلاش شبانه روزی برای خدمت به نظام و پاسداری از خون شهداست که این مسئولیت سنگینی است، گفت: شرط نصرت الهی این است که ما در راه خدا مخلصانه عمل کنیم و آنچه در توان داریم، به کار گیریم.

سرلشکر باقری با اذعان به این که ایران اسلامی با همه عداوت و توطئه‌افکنی دشمنان و معاندان، بحمدالله سربلند مسیر آرمانی خود را طی می‌کند، اظهار داشت: امنیت حاکم بر کشور با تلاش مجموعه نظامی و انتظامی محقق شده است.

وی با تاکید بر این که برداشت ستاد کل از ناجا مثبت است و نیروی انتظامی طی سالیان اخیر رو به رشد و ارتقا است، گفت: برخی نیروها تجهیزات‌محور هستند اما ناجا، نیرویی است که بیش از همه، به نیروی انسانی متکی است.

سرلشکر باقری با بیان این که باید در جذب نیروی انسانی دقت شود و افراد متدین، متعهد، اصیل، معتقد و گوش به فرمان ولایت جذب بدنه ناجا شوند، تصریح کرد: آموزش، نگهداشت و صیانت از نیروهای انسانی در ناجا مورد تاکید است. همچنین آموزش و تربیت دو بازوی ارتقای توان نیروی انسانی است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مأموریت متعدد نیروی انتظامی اشاره و بیان کرد: صحنه هایی که ناجا در آن وارد عمل می شود، بسیار سخت و حساس است.

سرلشکر باقری در خاتمه گفت: مبارزه با قاچاق از مطالبات مهم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و نیروی انتظامی پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کاهش مسافر در بندرشهید حقانی

کاهش مسافر در بندرشهید حقانی مشهود است

به گزارش کسب و کار نیوز به مقل از ایسنا, احمد مرادی در حاشیه بازدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *