صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / افزایش تعامل بانک توسعه تعاون و اتحادیه مصرف فرهنگیان ایران

افزایش تعامل بانک توسعه تعاون و اتحادیه مصرف فرهنگیان ایران

به‌ منظور افزایش تعامل و گسترش ارائه خدمات بانک توسعه تعاون به جامعه فرهنگیان کشور، نشستی با حضور مدیرعامل،اعضا هیات‌مدیره و مدیران ستادی بانک و اعضا هیات‌مدیره اتحادیه مصرف فرهنگیان ایران برگزار شد.

افزایش تعامل بانک توسعه تعاون و اتحادیه مصرف فرهنگیان ایران

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون در این جلسه ضمن تاکید بر ارزش ویژه فرهنگیان به‌عنوان قشری زحمتکش و فرهیخته، ارائه خدمات به این عزیزان را ازجمله ارزش‌های موردتوجه بانک توسعه تعاون دانست و در این رابطه افزود: این بانک از تمام توان و ظرفیت‌های خود در راستای ارائه بهترین خدمات و در بالاترین سطح به این جامعه استفاده خواهد کرد.

مهدیان افزود: بانک توسعه تعاون به‌ عنوان تنها بانک تخصصی بخش تعاون ۷۰ درصد پرتفوی تسهیلاتی خود را به اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی اختصاص می‌دهد و اتحادیه مصرف فرهنگیان با دارا بودن ۶۵۰ تعاونی، در سراسر کشور ازجمله مشتریان خوب بانک به شمارمی آید که انشاءالله با ایجاد بسترهای مناسب بتوان این تعاملات را افزایش داد.

وی بابیان اینکه بانک توسعه تعاون یک بانک توسعه‌ای به شمارمی آید و نیاز به حمایت بیشتر دولت در راستای توسعه بخش را دارد در این خصوص خاطرنشان کرد: در حال حاضر به دنبال افزایش سرمایه بانک هستیم تا بتوانیم وظایف حمایتی و توسعه‌ای بانک را باقدرت دنبال نماییم، اما حمایت و پشتیبانی از فعالیت تعاونی‌ها و خصوصاً تعاونی‌های فرهنگیان سراسر کشور می‌تواند در ارائه خدمات بهتر، بانک توسعه تعاون را یاری نماید.

مهدیان با اشاره به کیفیت بالای زیرساخت‌های شبکه‌ای بانک توسعه تعاون در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک در ادامه افزود: این بانک در حال حاضر یکی از پیشرفته‌ترین زیرساخت‌های شبکه‌ای را در سیستم بانکداری کشور دارا است که از این ظرفیت می‌توان در فعال‌سازی یک زنجیره خدمت به مشتریان جهت امکان خرید کالای قسطی از طریق این ارتباط بر خط بین سامانه بانکی و سامانه فروش کالای اعتباری استفاده نمود.

در ادامه جلسه مدیرعامل اتحادیه مصرف فرهنگیان نیز بانک توسعه تعاون را بانک حامی همیشگی تعاونی‌ها دانست و بر همکاری‌های دوجانبه، مستمر و فراگیر تاکید کرد. شایان‌ذکر است جهت پیگیری فعالیت‌های مشترک مقرر شد کارگروهی از مدیران ارشد دو سازمان تشکیل گردد تا موارد مطرح‌شده اجرایی شود.

همچنین مطالعه کنید:

currency

نرخ رسمی ۲۵ ارز کاهش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز، امروز نرخ دلار آمریکا همچنان بدون تغییر، ۴۲ هزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *