صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / جلالی: خودمان به خودمان گل می‌زنیم/ این نحوه بازی شرم آور است

جلالی: خودمان به خودمان گل می‌زنیم/ این نحوه بازی شرم آور است

سرمربی تیم پیکان می‌گوید تیمش روند بدی را در پیش گرفته است و گل‌های بچه‌گانه‌ای از حریفانش دریافت می‌کند.

مجید جلالی

به گزارش کسب و کار نیوز مجید جلالی سرمربی تیم پیکان پس از شکست تیمش برابر نفت مسجد سلیمان در هفته چهاردهم لیگ‌برتر اظهار کرد: آن چیزی که ما انجام می‌دهیم واقعا قابل هضم نیست و خیلی ناراحت کننده است. الان پنج بازی است که ما از حریف گل نمی‌خوریم. بلکه خودمان به خودمان گل می‌زنیم و بعد به سر و کله خودمان می‌زنیم تا کار خود را جبران کنیم. این عملکرد شرم‌آوری است که بخواهیم این‌طور فوتبال بازی کنیم. هر بار که می‌خواهیم بازی را آغاز کنیم با یک اشتباه خیلی بچه‌گانه گل دریافت می‌کنیم. گل‌هایی که ما از فولاد و تراکتور و پرسپولیس خوردیم نشان می‌دهد که ما خودمان به خودمان گل می‌زنیم. در هر صورت مسئولیت این مساله را می‌پذیرم. امیدوارم با تصمیماتی که می‌گیریم، تیم ما از این شرایط در بیاید و قطعا برای پیکان تصمیم‌های بهتری خواهیم گرفت.

سرمربی تیم پیکان ادامه داد: ما در این یک ماه گذشته فکر کردیم و این افکار را انجام دادیم. آن چیزی دارد به وجود می‌آید به هیچ عنوان برای من قابل هضم نیست. باخت ما جلوی فولاد و پرسپولیس و بازی امروز چقدر موقعیت داشتیم. در لیگ‌برتر برای چه تیمی اینقدر موقعیت به وجود می‌آید؟ این موقعیت‌ها برای هر تیمی باشد آن را گل ‌می‌کنند. یک سری چالش‌های در تیم وجود دارد که باید نسبت به آن تصمیم‌های قاطعی گرفته شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا از باشگاه تذکر گرفته‌اید گفت: نه چنین نبوده. ما جلسه‌ای در هفته گذشته داشتیم. باشگاه از این مساله ناراحت است ولی این اتفاق حق ما نیست. ما اشتباهاتی که در آن گل می‌خوریم را به بازیکنان گوشزد می‌کنیم اما باز هم اتفاق خاصی نمی‌افتد و نمی‌توانیم به گل برسیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

محمود فکری

فکری: برای یک تیم خاص پنالتی مشکوک می‌گیرند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, سرمربی تیم آلومینیوم اراک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *