صفحه اصلی / فرهنگی / سینما تئاتر تلویزیون / آذرماه امسال؛ چه نمایش هایی می آیند چه تئاترهایی می مانند

آذرماه امسال؛ چه نمایش هایی می آیند چه تئاترهایی می مانند

آذرماه سال جاری 6 نمایش به اجراهای روی صحنه اضافه می‌شوند در حالی که بسیار تئاترهایی که از قبل اجراشان آغاز شده با استقبال مخاطبان، فعالیتشان بر صحنه ادامه می یابد.

به گزارش کسب و کار نیوز، با خداحافظی بسیاری از نمایش‌های صحنه با پایان آبان‌ماه اجراهای دیگری برای مخاطبان به صحنه خواهد رفت.
– نمایش «خانه برناردا آلبا» نوشته فدریکو گارسیا لورکا و دراماژتوری محمد چرمشیر و کارگردانی علی رفیعی از ۱۴ آذرماه تا پایان دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ در تالار وحدت به صحنه می‌رود.
– نمایش «هار» به نویسندگی و کارگردانی حسین پوریانی فر از ۱۱ تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار مولوی به نمایش در می آید.
– نمایش «گربه ها و آقاها» به کارگردانی احسان بیات‌فر و نویسندگی حسین امرایی از ۱۱ تا ۲۸ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه می‌رود.
– نمایش «حجم غلیظ» به نویسندگی و کارگردانی منصور صلواتی از ۱۱ تا ۲۷ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۱۵ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
– نمایش «مردی‌ماه به نام دایک» نوشته هال ورثی‌هال و روبرت میدل‌مس و به کارگردانی مهدی‌ماه میامی از ۱۵ آذرماه تا ۲ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به نمایش در می آید.
– نمایش «خروس لاری» به نویسندگی و کارگردانی امید سهرابی از ۹ آذرماه تا ۷ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به صحنه می‌رود.

** نمایش‌هایی که بر صحنه اجرا باقی خواهند ماند
– نمایش «داری داری داری داری یا نداری؟» به نویسندگی و کارگردانی سوسن پرور تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
– نمایش «تک گویی» نوشته هارولد پینتر و به کارگردانی حسن برجکی تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در مکتب تهران نمایش داده می‌شود.
– نمایش «مرگ در می‌زند» نوشته وودی‌ماه آلن و به کارگردانی منصوره سجادی‌ماهان تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۴۵ دقیقه در مکتب تهران اجرا می‌شود.
– نمایش «دولوروسا» به نویسندگی و کارگردانی امین سعدی‌ماه تا ۱۶ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر باران به صحنه می‌رود.
– نمایش «عشق لرزه» نوشته اریک امانوئل اشمیت و به کارگردانی سید علی حسینی تا ۱۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه سه‌نقطه نمایش داده می‌شود.
– نمایش «نشانه ها» به نویسندگی و کارگردانی مانلی شجاعی فرد تا ۱۸ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در پردی‌ماهس تئاتر شهرزاد به نمایش در می آید.
– نمایش «خروج ممنوع» به کارگردانی گیتی قاسمی و نوشته ژان پل سارتر تا ۱۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه تالار حافظ اجرا می‌شود.
– نمایش «اگر از نو شروع کنیم» نوشته اریک امانوئل اشمیت و به کارگردانی المیرا آزاد تا ۱۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه سه‌نقطه به صحنه می‌رود.
– نمایش «روزمرگی» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج تا ۱۸ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می آید.
– نمایش «شیروانی داغ» به کارگردانی ایوب آقاخانی و نویسندگی ایوب آقاخانی و رضا بهاروند (بر اساس گربه روی شیروانی داغ اثر تنسی ویلیامز) تا ۲۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.
– نمایش «غربتی ها» نوشته مارتین مک دون و به کارگردانی امیرعلی تقی زاده تا ۱۸ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
– نمایش «دو استکان چای داغ» به کارگردانی مهدی‌ماه رحیمی سده و نویسندگی یلدا منتظری تا ۲۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری اجرا می‌شود.
– نمایش «پاره سنگ در جیب هایش» نوشته مری جونز و به کارگردانی مجید سیدآبادی‌ماه تا ۲۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن کوچک تالار مولوی اجرا می‌شود.
– نمایش «چلاق آینیشمان» نوشته مارتین مک‌دونا و به کارگردانی علیرضا طالب‌لو تا ۲۱ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می آید.
– نمایش «همین حوالی» به کارگردانی رضا بهرامی و نویسندگی کهبد تاراج تا ۲۱ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به صحنه می‌رود.
– نمایش «شاه لیر» نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مسعود دلخواه تا ۲۳ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۲۴۰ دقیقه در تئاتر شهر به صحنه می‌رود.
– نمایش «خواستگاری» به کارگردانی بهنام خندان و نویسندگی مهدی‌ماه میرباقری تا ۲۳ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «ابتدا وارد می‌شود» به نویسندگی و کارگردانی فرید یوسفی تا ۲۳ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می آید.
– نمایش «رضای رضوان» به نویسندگی و کارگردانی هدی‌ماه آهنگر تا ۲۳ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۶۰ دقیقه در اداره تئاتر اجرا می‌شود.
– نمایش «لطفاْ با مرگ من موافقت کنید!» نوشته شهرام کرمی و به کارگردانی کوروش ساسانیان تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی تالار محراب به نمایش در می آید.
– نمایش «بینوایان» نوشته ویکتور هوگو و به کارگردانی حسین پارسایی تا ۳۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در رویال هال اسپیناس پالاس به صحنه می‌رود.
– نمایش «دهشت و نکبت رایش سوم» نوشته برتولت برشت به کارگردانی داریوش مودبیان و نویسندگی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا خواهد شد.
– نمایش از «اونور کارائیب کشوندی‌ماهش اینجا چیکار!؟ » به کارگردانی سمیرا مهدوی و نویسندگی نگار دوستی ثانی تا ۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «محبوبه ها» به کارگردانی ژاله صامتی و نویسندگی نوشین تبریزی تا ۷ دی‌ماه‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن شماره ۱ خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.
– نمایش «مده‌آی سن مدار» نوشته آنکا ویسده و کارگردانی بورژین عبدالرزاقی تا ۳۰ دی‌ماه ماه هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در پردی‌ماهس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

** نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند
– نمایش «هدرون» به کارگردانی هادی‌ماه طالبی و نویسندگی حمیدرضا قاسمی تا ۹ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار ناصرخسرو به صحنه می‌رود.
– نمایش «آشغال مانده‌ها» به نویسندگی و کارگردانی نجلا نظریان تا ۹ آذرماهماه هر شب در دو نوبت ۱۸ و ۱۸:۴۵ به مدت ۲۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به صحنه خواهد رفت.
– نمایش «به صرف شام، بدون شیرینی» به کارگردانی سید صالح علوی‌زاده و نویسندگی سید علی میری تا ۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد شد.
– نمایش «زمستان» به کارگردانی محمد نژاد و نویسندگی باقر سروش تا ۹ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد شد.
– نمایش «ماداگاسکار» به کارگردانی نوید فرح مرزی و نویسندگی احسان نوروزی تا ۱۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.
– نمایش «هیپنوگوژیک» به کارگردانی و بازی محمدرضا شریفی و علیرضا شریفی تا ۱۰ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۴۰ دقیقه در سالن شماره ۱ خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.
– نمایش «آهسته با گل سرخ» نوشته اکبر رادی‌ماه و به کارگردانی هادی‌ماه مرزبان تا ۱۲ آذرماهماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه به صحنه تماشاخانه سنگلج می‌رود.
– نمایش «سیزده» به نویسندگی و کارگردانی مهدی‌ماه کوشکی تا ۱۳ آذرماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۱۵۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش درمی آید.
– نمایش «باد می وزد» به نویسندگی و کارگردانی امیر نجفی تا ۱۳ آذرماهماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ در تالار مولوی به صحنه می‌رود.
فراهنگ ** ۷۵۶۱ ** ۱۴۱۸

همچنین مطالعه کنید:

salehi

همه فیلم‌های در حال تولید، برای جشنواره فجر ثبت‌نام کرده‌اند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرآنلاین، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *