صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / انتخابات نظام مهندسی پنجشنبه برگزار می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

انتخابات نظام مهندسی پنجشنبه برگزار می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از برگزاری انتخابات نظام مهندسی در روز پنجشنبه هفته جاری در کشور خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز، نادر محمدزاده، در یازدهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران با بیان اینکه تقاضای اتاقک‌های نگهبانی و کارگری در بخش کشاورزی با مشکلات بسیاری روبه‌رو شده است افزود: برای زمین‌های کشاورزی با احداث ۲۰ متر اتاقک نگهبانی موافقت می‌کنیم. با همکاری جهاد کشاورزی و فرمانداری‌ها بازدیدی از زمین‌های کشاورزی سطح استان تهران در شهرستان‌های مختلف انجام شده و تخلفاتی درخصوص ساخت اتاقک‌های نگهبانی و کارگری مشاهده شده است.

وی افزود: وضعیت، نشان دهنده این است که مصوبات ارائه شده با اجراییات تفاوت دارند لذا لازم است شورای برنامه‌ریزی سیاست‌گذاری دقیقی را انجام دهد و گزارش‌ها نیز به صورت دقیق ارائه شوند تا خط مشی کارگروه مشخص شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران درباره ساخت و ساز غیر مجاز در زمین‌های کشاورزی با اشاره به تجربه‌ای که از پیش مورد بررسی قرار گرفته است افزود: در تمامی ملک‌هایی که در استان تهران به بخش کشاورزی اختصاص یافته و دیوارکشی صورت گرفته درصدی از تخلف مشاهده می‌شود.

وی درخصوص انتخابات نظام مهندسی نیز گفت: پنجشنبه این هفته این انتخابات برگزار خواهد شد. از آموزش و پرورش استان قدردانی می‌کنیم که فضا را در اختیار ما قرار دادند. همچنین از شرکت‌ برق تقاضا داریم در زمان برگزاری انتخابات با مشکل قطعی مواجه نشویم.

وی افزود: نزدیک به یک میلیون نفر واجد شرایط در این انتخابات در کشور حضور دارند و ۱۰۰ هزار نفر واجد شرایط نیز در تهران وجود دارند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

۷ میلیون کارگر تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند

به گزارش کسب و کار نیوز، محمد شریعتمداری افزود: تعداد کارگران رسمی و فصلی درپی شیوع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *