صفحه اصلی / حریف علی اکبری جنجال را شروع کرد: فکر نکنم از او تست دوپینگ بگیرند

حریف علی اکبری جنجال را شروع کرد: فکر نکنم از او تست دوپینگ بگیرند

به‌ گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  ‌ایسنا، امیر علی اکبری، مبارز ایرانی که موفق شد در رقابت‌های رایزین ژاپن نامی برای خود دست و پا کند، در حال‌ حاضر به عضویت در رقابت‌های ACB در آمده است و در اولین مبارزه خود برای این کمپانی فروردین ماه به مصاف اسمولدروف مبارز استونیایی می رود.
سایت rus.delfi درباره این مبارزه حساس و معرفی امیر علی اکبری نوشت: علی اکبری کشتی گیر ایرانی در سال 2010 توانست در رقابت های قهرمانی جهان مسکو به مدال طلا برسد ولی بعد از ناکامی در تست دوپینگ او دو سال از کشتی محروم شد. او در سال 2013 در بازگشت به تیم ملی ایران در رقابت های بوداپست بار دیگر دوپینگش مثبت درآمد تا مادام العمر محروم شود.
بعد از این اتفاق او رشته ورزشی خود را تغییر داد و به رشته هنرهای ترکیبی رزمی روی آورد و در 8 مبارزه خود به 7 برد دست یافته است.
دنیس اسمولدروف درباره مبارزه با علی اکبری گفت: پیشنهاد مبارزه با علی اکبری در دسامبر مطرح شد. دو هفته در مسکو تمرین کردم و سپس در خانه تمرین کردم. درباره مبارزه با علی‌اکبری هم باید بگویم که او دوست دارد و تمام تلاش خود را خواهد کرد که در راند اول برنده شود. مهارت او این است که با فن کشتی حریف را زمین بزند و در ادامه برنده شود. البته اخیرا او پیشرفت هایی در فنون دیگر مبارزه خود داشته است. اگر بتوانم 5 دقیقه اول را سپری کنم کار برای من راحت تر خواهد شد. تمام تلاشم این است که در 5 دقیقه اول مقاومت کنم و در ادامه مبارزه خودم را انجام دهم.
او در ادامه طبق رسم همیشگی مبارزان سعی در ایجاد جنگ روانی برای حریف خود کرد و گفت: در این رشته بعضی وقت ها مبارزها آزمایش دوپینگ می دهند ولی فکر نکنم از علی اکبری تست دوپینگ بگیرند.
مبارزه امیر علی اکبری و دنیس اسمولدروف 3 فروردین ماه در باکو آذربایجان برگزار خواهد شد.

همچنین مطالعه کنید:

شرکتهای دانش بنیان به آلمان می روند

به گزارش کسب و کار نیوز، نمایشگاه دارویی دوسلدورف(Expopharm)  یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *