صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند

حمایت از قطعه سازان داخلی، افزایش تولید و اشتغال را رقم می زند

استاندار خوزستان گفت: گروه سایپا با تولید محصولات متنوع و بروز خود علاوه بر افزیش سهم بازار داخلی می تواند با تکیه بر توان و دانش بومی و همچنین حمایت قاطع قطعه سازان از این مجموعه در عرصه صادرات نقش مهمی در بازار های منطقه ای داشته باشد.
 به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ در سیزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از غرفه سایپا گفت: تنوع و افزایش کیفیت محصولات گروه سایپا نشان از روند تکاملی این خودرو ساز بزرگ کشور دارد.
وی افزود: دوران تک محصولی سپری شده و در شرایط حال حاضر خودروسازی موفق است که بتواند در سطوح قیمتی مختلف سهم بیشتری از بازار را در اختیار داشته باشد و گروه سایپا با تولید محصول در دو سطح اقتصادی و لوکس جایگاه ویژه ای در میان مصرف کنندگان داخلی دارد.
استاندار خوزستان گفت: سایپا در راستای اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با یک برنامه ریزی مدون و نظام مند با توسعه و بروز رسانی دانش فنی خود گام جدی برای حضور در بازارهای منطقه ای برداشته است.
وی بیان کرد: همکاری سایپا با خودرو سازان‌مطرح خارجی با هدف افزایش سهم بازار صادراتی و توانمند سازی صنعت داخلی موجب توسعه و رشد زیرساخت های صنعتی کشور می شود.
شریعتی افزود: سایپا به عنوان یکی از قطب های بزرگ خودرو سازی کشور در آینده ای نزدیک در عرصه منطقه ای، جایگاه ویژه ای کسب خواهد کرد‌.
وی گفت: در حال حاضر همکاری و تعامل سازنده گروه سایپا با قطعه سازان‌ بسیار مناسب است و این موضوع اهمیت زیادی دارد چراکه همکاری و ارتباط دو صنعت خودروسازی و قطعه سازی علاوه بر افزایش اشتغال موجب رشد و توسعه صنعت کشور می شود‌.
وی خاطر نشان کرد؛ پرداخت ۴۰۰ میلیاردی طلب قطعه سازان توسط گروه سایپا کار شایسته و بزرگی بوده است که این امر نقش مهمی در رشد کسب و کار و ایجاد اشتغال در کشور خواهد داشت.
وی یادآور شد: شرکت های قطعه سازی به عنوان تامین کننده قطعه شرکت های مادر نقش مهمی در افزایش کیفیت و رشد صنعت خودرو دارند.
شریعتی گفت: گروه سایپا به لحاظ تنوع محصول در دو رده سبک و سنگین می تواند نقش مهمی در نوسازی ناوگان شهری و سنگین استان داشته باشد.
وی اظهار کرد: با توجه به حضور خودرو های اروندی در ناوگان شهری استان مطمئنا محصولات جدید و باکیفیت گروه سایپا از جمله آریو و برلیانس می تواند به عنوان محصولات با کیفیت داخلی شرایط نوسازی ناوگان تاکسیرانی استان خوزستان را تسریع بخشد.
استاندار خوزستان گفت: محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین گروه سایپا می تواند در استان نفت خیز خوزستان متناسب با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *