صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره الگویی مناسب برای کشور

ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره الگویی مناسب برای کشور

طی مراسمی از رانندگان برتر ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره کیش ، تقدیر شد.
به گزارش کسب  وکار نیوز، این مراسم عصر روز چهارشنبه ۹ اسفند با حضور دکتر محمدرضا محمدی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش ، مهندس نجاتی سلیم مدیر حمل و نقل عمومی کیش، سروان امین نجف پور جانشین رئیس پلیس راهور کیش و جمعی از کارکنان زحمتکش ناوگان حمل و نقل عمومی جزیره در خانه فرهنگ و هنر لبخند کیش برگزار شد.
در این مراسم دکتر محمدی مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش، ضمن تقدیر از قشر رانندگان خدوم حمل و نقل عمومی جزیره ، برگزاری این جلسات را در راه ریشه یابی مسایل و مشکلات این حوزه و رفع آن در چارچوب ضوابط ، مؤثر دانست.
وی با بیان اینکه شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش متولی امور شهری از جمله شهرسازی، عمران شهری، جمع آوری و تصفیه پسآب، زیبا سازی، فضای سبز، نظافت شهر، بازیافت پسماند، حمل و نقل شهری و همچنین ورزش در جزیره است، افزود: مدیریت این امور با هدف تامین آسایش و آرامش ساکنان و گردشگران کیش انجام می شود و در این میان حمل و نقل عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
محمدی تاکید کرد: در این راستا خودرویی که از وضعیت نگهداری و نظافت کافی برخوردار باشد ، شرایط مطلوبی را برای ارائه خدمات و فراهم کردن آسایش مسافران و همچنین سیمای بصری کیش ایجاد می کند.
وی روانی ترافیک را یکی از عوامل خدمت رسانی شایسته در حوزه حمل و نقل خواند و تصریح کرد: این عامل مهم، نگرانی دسترسی به موقع خدمات مطلوب را مرتفع می کند.
مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از خودروهای شخصی و تک سرنشین به عنوان یکی از عوامل بحران زا در شهرهای کلان کشور یاد کرد و افزود: باید با تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی ، فرهنگ استفاده از وسایط نقلیه را ارتقاء دهیم و کیش را تبدیل به الگویی برای سایر شهرها سازیم.
محمدی با اعلام اینکه پس از انتصاب مدیریت جدید حوزه حمل و نقل عمومی کیش، سامان دهی به وضعیت حمل و نقل عمومی کیش در همه ابعاد با جدیت دنبال می شود، گفت: حدود ۸۰۰ نفر به عنوان راننده در این حوزه به فعالیت مشغول هستند و هدف ما از این سامان دهی، پاسداشت از شخصیت و کرامت این قشر زحمت کش در جزیره است.
برگزاری جلسات با رانندگان و ارائه راهکار برای رفع مشکلات، برگزاری دوره های آموزشی، استقرار عدالت در حمل و نقل جزیره، ایجاد مکانیزم های تشویقی همراه با ساز و کارهای برخورد با تخلفات احتمالی، تشکیل اتحادیه های صنفی و تهیه طرح هایی با هدف کاهش هزینه ها از دیگر مواردی بود که محمدی به آنها اشاره کرد.
وی در پایان از خدمات حسن محمدعلی پور که پیش از این عهده دار مدیریت حوزه حمل و نقل عمومی بود، قدردانی کرد.
همچنین نجاتی مدیر حمل و نقل عمومی کیش با بیان اینکه رانندگان این حوزه زحمات بی شائبه ای را در طول سال متحمل می شوند، افزود: گاهی بازخورد این زحمات به حق بیان نمی شود.
وی با اعلام اینکه جلسات تقدیر از رانندگان با هدف ارسال پیام ارائه خدمات شایسته این قشر زحمتکش به شهروندان برگزار می شود، گفت: در این راستا از کلیه آژانس های تاکسی رانی در جزیره کیش خواسته شد تا بر طبق قوانین موجود رانندگان نمونه خود را به این معاونت معرفی کنند و با بررسی های صورت گرفته در خصوص عملکرد آنها، بر طبق ضوابط نفرات برتر انتخاب شدند.
نجاتی یادآور شد: مقرر شده تا هر ماه از بین رانندگان فعال در جزیره، راننده برتر انتخاب شود.
شایان ذکر است، در پایان این مراسم از دو راننده برتر جزیره تقدیر شد.

 

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *