صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
رئیس سابق فدراسیون فوتبال عربستان: قطری‌ها خبیث هستند

رئیس سابق فدراسیون فوتبال عربستان: قطری‌ها خبیث هستند

به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا  با وجود این که کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزاری بازی در زمین بی‌طرف را رد کرد اما  به نظر می‌رسد که دور جدید لیگ قهرمانان آسیا به مشکل بخورد، چرا که بعد از جلسه اخیر اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا نه تنها رابطه دو کشور امارات و عربستان با قطر بهتر نشده،‌ بلکه  بسیار بدتر هم شد و جنگ لفظی آنها بالا گرفته است.
احمد عید، رئیس سابق فدراسیون فوتبال عربستان در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت‌: هر چند که ما می‌خواستم  حسن نیت خود را به قطر ثابت کنیم، اما  باید بگویم که آنها بسیار پلیدانه رفتار می‌کنند و به هیچ ارزش و اخلاقی پایبند نیستند.
او ادامه‌ داد: رسانه‌های  قطر عادت به جعل و وارونه نشان دادن حقایق دارند. تحریم قطر از سوی ما بدون شک ادامه‌ خواهد یافت چرا که ما نمی توانیم با کشوری که از تروریسم حمایت می‌کند رابطه داشته باشیم. عکسی که برخورد ما با قطریها را نشان می‌دهد کاملا تصادفی بود. در آنجا همه به همدیگر تبریک می‌گفتند و طبیعی بود که چنین برخوردهای صورت گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

قدرت خرید مردم آب می‌رود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، چون کارگران قدرت خریدی ندارند که بخواهند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *