صفحه اصلی / مهران در آستانه تحول بزرگ اقتصادی

مهران در آستانه تحول بزرگ اقتصادی

 که مطالعات ژئوپلتیک منطقه انجام و نقشه کشی آن نیز به اتمام رسیده است و کار با سرعت مناسب در حال انجام است.
 
مهندس « علی طاووس‌نژاد»  درباره پروژه‌های کلنگ‌زنی شده در منطقه ویژه اقتصادی در هفته دولت، اظهار کرد: هتل بیمارستان ۱۲ طبقه کاملا تخصصی مهران با هدف جذب بیمار توریست از کشور عراق در مهران با هدف اقامت توأم با آرامش همراهان بیمار،زوار اربعین و سرمایه گذاران غیربومی کلنگ‌زنی شد که در مجموع حرکت عظیمی است که توأمان به انجام خواهد رسید.
 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا،  وی تصریح کرد: اعتبار برآورد شده برای اتمام این پروژه ۲۱۰ میلیارد تومان است که توسط شرکت سرمایه‌گذار تعهد شده است و سازمان منطقه ویژه اقتصادی مهران فقط باید نیازهای آب،گاز و تلفن پروژه را تامین کند .
 
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پروژه ایجاد نیروگاه هزار مگاواتی تولید برق را دیگر پروژه مهم در منطقه دانست و گفت: این نیروگاه با رویکرد کاملا صادراتی و از نوع سیکل ترکیبی است که مطالعات ژئوپلتیک منطقه انجام و نقشه کشی آن نیز به اتمام رسیده است و کار با سرعت مناسب در حال انجام است .
 
طاووس‌نژاد ادامه داد: مدت زمان اجرای این پروژه ۳ سال و اعتبار مورد نیاز اتمام پروژه ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار است که تامین این مبلغ تماما توسط شرکت سرمایه گذار تضمین شده و در طول ساخت این پروژه بالغ بر ۱۰۰۰ کارگر مشغول به کار خواهند شد و با پایان کار حداقل ۱۳۰ نفر به صورت دائم در این نیروگاه شاغل خواهند شد.

همچنین مطالعه کنید:

آیا با دستمزد ۴ میلیون تومانی می‌توان زندگی کرد؟

به گزارش کسب و کار نیوز، تا آخرین ماه سال قبل، نمودار تورم، نموداری صعودی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *