صفحه اصلی / شافعی: مقررات‌زدایی از مسیر کسب‌و کار با سرعت بیشتری دنبال شود

شافعی: مقررات‌زدایی از مسیر کسب‌و کار با سرعت بیشتری دنبال شود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه خبری اتاق ایران، غلامحسین شافعی به همراه پدرام سلطانی، مسعود خوانساری، محمدرضا انصاری، حسین سلاح‌ورزی، کیوان کاشفی و علاء میرمحمدصادقی در دفتر مسعود کرباسیان حاضر شدند و برای وزیر جدید اقتصاد آرزوی موفقیت کردند.
رئیس اتاق ایران در این نشست ضمن تبریک به مسعود کرباسیان و اشاره به سابقه حضور او در پارلمان بخش‌خصوصی، ابراز امیدواری کرد که اهداف تعیین شده برای دولت دوازدهم در زمینه اقتصاد عملی شود.
غلامحسین شافعی در این دیدار، سوابق مسعود کرباسیان در رفع موانع کسب‌و کار در گمرک را به فال نیک گرفت و تسری این رویکرد در زمان تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی را خواستار شد.
رئیس پارلمان بخش‌خصوصی، حضور محمد نهاوندیان به عنوان معاون اقتصادی رئس‌جمهور و مسعود کرباسیان در جایگاه وزارت اقتصاد را به عنوان کسانی که سابقه حضور در پارلمان بخش خصوصی را دارند، خوشایند دانست.
شافعی گفت: شناخت دغدغه‌های بخش‌خصوصی و فعالان تولید، می‌تواند به نقهط قوت فعالیت اقتصادی دولت تبدیل شود و در تصمیم‌گیری‌ها یاری‌بخش مسوولان دولتی باشد.
رئیس اتاق ایران، مقررات‌زدایی از مسیر کسب‌و کار را خواسته مهم بخش خصوصی از دولت دوازدهم دانست و گفت: هیات مقررات‌زدایی در وزارت اقتصاد، اقداماتی داشته است اما نتیجه مطلوب مورد نر بخش‌خصوصی هنوز حاصل نشده و نیازمند سرعت‌بخشی به این فرایند است.

همچنین مطالعه کنید:

بازارها در فاز احتیاط

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، بازار سهام در حالت نزولی قرار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *