صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
طراحی ذهنی پیکاپ بی ام و را ببینید

طراحی ذهنی پیکاپ بی ام و را ببینید

یک طراح مستقل با در نظر گرفتن این رویکرد، اخیرا یک طراحی ذهنی از پیکاپ متوسط بی ام و را بر اساس بی ام و X5 منتشر کرده است.
در گذشته طراحی هایی از پیکاپ بی ام و بر اساس M3 مدل ۱۹۸۶ و M3 مدل ۲۰۱۱ منتشر شده بود اما هیچ یک از آن ها وارد بازار نشده اند. M3 مدل ۱۹۸۶ یک پروژه سری بود در حالی که M3 مدل ۲۰۱۱ به نظر یک شوخی از طرف این خودروساز بود.
دایملر خودروهای با برند مرسدس بنز را توسط بخش مرسدس بنز ونز به فروش می رساند در حالی که آئودی نیز تحت مالکیت فوکس واگن است که فولکس واگن Commercial Vehicles را در مالکیت دارد. از طرف دیگر، بی ام و مدل های CV تولید نمی کند که همین امر تولید پیکاپ بی ام و را سخت تر و پرهزینه تر می کند.
در حالی که Hendrik von Kuenheim، معاون ارشد بی ام و در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد که این خودروساز هرگز مدل پیکاپ عرضه نخواهد کرد، مدیرعامل بی ام و در استرالیا، Marc-Heinrich در سال گذشته اظهار داشت که بی ام  و در صورت وجود پتانسیل های لازم، در آینده یک پیکاپ عرضه خواهد کرد. این غول خودروسازی آلمانی در حال حاضر با تویوتا همکاری دارد که منابع آن می توانند به ایجاد جایی برای بی ام و در بازار وانت ها کمک کنند.
یکی از احتمالات قوی در این مورد آن است که همچون دایملر که پیکاپ کلاس X را بر اساس نیسان ناوارا ساخته است، بی ام و نیز پیکاپی بر اساس تویوتا هایلوکس عرضه کند.
 
 

همچنین مطالعه کنید:

افت ۸هزار واحدی نماگر بورس در آغاز معاملات

به گزارش کسب و کار نیوز، شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *