صفحه اصلی / آرشیو مطالب روزنامه کسب و کار

رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد

رئیس شورای شهر تهران از روند ایمن سازی خط ۷ مترو بازدید کرد

رئیس شورای شهر تهران با حضور در ایستگاه مترو شهید محلاتی از خط ۷ مترو از روند ایمن سازی و استاندارد سازی این خط بازدید کرد.
رئیس شورای شهر تهران با حضور در ایستگاه مترو شهید محلاتی از خط ۷ مترو از روند ایمن سازی و استاندارد سازی این خط بازدید کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر،  صبح امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه سال ۹۶ محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران با حضور در خط ۷ مترو از روند ایمن سازی و استاندارد سازی این خط بازدید کرد.
در جریان این بازدید مفصل که معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، مدیرعامل مترو و مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو نیز حضور داشتند، رئیس شورای شهر تهران از بیشتر ایستگاههای این خط حدفاصل ایستگاه شهید محلاتی تا ایستگاه شهید نواب صفوی بازدید کرد و در جریان روند تکمیل این خط برای آماده سازی جهت بازگشایی در تاریخ معیین شده توسط شهرداری تهران قرار گرفت.
علی امام، مدیر عامل شرکت مترو در جریان این بازدید گفت: خط ۷ مترو به دلیل مشکلاتی که در بحث ایمنی و نداشتن سیگنالینگ داشت در آبان ماه سالجاری تعطیل شد و زمانی ۶ ماهه برای تکمیل آن تعیین شد تا با تکمیل تجهیزات و کارهای مرتبط بتوانیم این خط را برای بهره برداری به شرایط ایمن و استاندارد برسانیم.
وی مبلغ برآورد شده برای تکمیل خط ۷مترو را در حدود ۳۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد: هرچند به دلیل مشکلات مالی پیش آمده نسبت به زمانبندی پروژه عقب هستیم اما امیدواریم تا پایان اردیبهشت ماه که وعده بازگشایی خط ۷ به شهروندان داده شده است، این خط به بهره برداری برسد.
پس از این بازدید، رئیس شورای شهر تهران با حضور در خط ۲ مترو به جمع شهروندان آمد و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.
همچنین در جریان این برنامه رئیس شورای شهر تهران نمایشگاه عکس ایستگاه مترو فدک با موضوع «آیت الله در فدک» را افتتاح کرد.