صفحه اصلی / آرشیو مطالب روزنامه کسب و کار

جلسه مشترک حوزه معاونت شبکه و معاونت تجاری

جهت برگردان کافوهای نوری استان برگزار شد

رشت- در جلسه مشترک حوزه معاونت شبکه و معاونت تجاری ،مباحث مهمی در خصوص مراحل مختلف برگردان تعداد156 کافوی نوری منصوبه در 16 شهرستان مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

به گزارش کسب و کار نیوز، مهندس آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان  در این جلسه با تاکید بر آماده سازی تمام مراحل قبل از برگردان کافوها گفت: باید بسترسازی قبل از برگردان اعم از کابل گذاری ،تست لازم برای سوئیچ ها ،کشیدن فیبر ،ایجاد شرایط کافی برای جایگزینی فیبر به جای کابل مسی فراهم شود و با فراهم سازی مقدمات فوق ،در نهایت برگردان صورت گیرد.
آموئی اظهار داشت:هر شهرستان باید عهده دار مسئولیت برگردان در آن شهرستان باشد ،جلسه توجیهی و آموزش مقدماتی با حضور رئیس اداره و مسئول شبکه برای راه اندازی و توجیه فنی برگزار شود.
با توجه به تاکیدات صورت گرفته مبنی بر اطلاع رسانی دقیق در خصوص تغییر شماره تلفن مشتریان و فراهم شدن شرایط واگذاری ADSL به همه متقاضیان ،ارتقاء کیفیت سرویس ها ،مقرر شد با تمامی مشتریان مکاتبه از طریق شهرستانها صورت گیرد.همچنین با انجام عملیات برگردان و جایگزینی کافوهای جدید ،امکان اختصاصی کردن شماره تلفن ها فراهم شده است .
آموئی در جلسه هماهنگی برگردان 156 کافوی نوری با اشاره به ظرفیت های ایجاد شده در کل استان ،گفت: در سیستم جدید ،تمامی مشتریان اعم از سازمانها ،ادارات،شرکت ها،سندیکا، اصناف ،افراد حقیقی و حقوقی میتوانند شماره فعلی و مورد علاقه خود را به هر نقطه از استان که تمایل داشته باشند،انتقال دهند.
وی در ادامه افزود:سرعت انتقال و کیفیت ارتباط دهی ،یکی دیگر از مزایای استفاده از سیستم کافوی نوری است و محدودیت های ارتباطی  آن حذف خواهد شد.